دریافت رمز شخصی ثنا با پیامک

دریافت رمز شخصی ثنا با پیامک (نحوه گرفتن رمز ثنا)

رمز شخصی ثنا با پیامک پس از احراز هویت غیر حضوری برای شماره موبایل شما ارسال می‌شود. رمز شخصی ثنای هر فرد تا زمانی که آن را فراموش نکرده باشد، اعتبار دارد. لازم است بدانید که رمز موقت ثنا را هم پیش از ورود به سایت ثنا دریافت می‌کنید. اعتبار شماره موقت ثنا از نوع محدود است که بلافاصله پس از ارسال باید آن را در سایت ابلاغیه عدل ایران بنویسید. در ادامه همراه ما باشید تا با مطرح کردن سوال، نحوه دریافت رمز شخصی ثنا با پیامک و رمز موقت آن را بررسی کنیم.

رمز شخصی ثنا چیست


پیش از دریافت رمز شخصی ثنا با پیامک ممکن است به دنبال پاسخ این سوال باشید که “رمز شخصی ثنا چیست” و چه اهمیتی دارد که آن را دریافت کنیم! در پاسخ به این 2 سوال، اینطور باید بگوییم که رمز شخصی ثنا برای افرادی که در پرونده‌های قضایی دخیل هستند، لازم است. این رمز به شما کمک می‌کند تا پیگیری‌های پرونده‌ قضایی را انجام بدهید. زمانی که می‌خواهید مشاهده ابلاغیه با کد ملی و رمز شخصی را انجام بدهید، رمز شخصی ثنا را باید در سایت ابلاغ وارد کنید تا به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید.

جالب است بدانید که مشاهده شدن یا نشدن ابلاغیه‌های جدید از سوی شما در سامانه ابلاغ ثبت می‌شود.

رمز شخصی ثنا چند رقمی است


شماره شخصی یا رمز شخصی ثنا، یک کد 5 رقمی است. این شماره پنج رقمی را بعد از احراز هویت ثنا غیر حضوری و ثبت نام در سایت ثنا می‌توانید از طریق پیامک دریافت کنید. (این پیامک برای همان شماره موبایلی ارسال می‌شود که در حین ثبت نام در سایت ثنا، در فرم نوشتید!)

3 روش دریافت رمز شخصی ثنا با پیامک


یکی از روش‌های دریافت رمز شخصی در ثنا را در بخش قبل بیان کردیم. اگر پس از ثبت نام ثنا با گوشی و احراز هویت آنلاین، پیامکی از سوی این سامانه دریافت نکردید؛ از طریق یکی از 3 روش زیر می‌توانید برای گرفتن رمز شخصی اقدام کنید:

  1. به شعبه رسیدگی کننده پرونده قضایی خود مراجعه کنید و علت پیامک نشدن رمز شخصی ثنا را جویا شوید.
  2. اگر احراز هویت ثنا را به صورت حضوری انجام داده اید، بهتر است به همان شعبه قضایی مراجعه کنید و علت پیامک نشدن رمز شخصی ثنا را جویا شوید.
  3. راه دیگری که به شما کمک می‌کند تا رمز شخصی ثنا را با پیامک دریافت کنید، پیامک را به شماره راهنمای پیام کوتاه ۵۰۰۰۹۶۹۹ ارسال کنید.

رمز موقت ثنا چیست


شماره موقت یا رمز موقت ثنا بعد از وارد کردن شماره ملی و رمز عبور شخصی در سایت ثنا، لازم و ضروری است. خوب است بدانید که رمز موقت ثنا به همان شماره موبایلی که در حین پر کردن فرم ثبت نام ثنا می‌نویسید، ارسال می‌شود. در صورتی که از شماره تلفن دیگری استفاده می‌کنید، بهتر است اقدام به تغییر شماره تلفن در سامانه ثنا کنید.

نحوه دریافت رمز موقت ثنا چگونه است؟


یکی از سوالات رایج در حوزه “دریافت رمز شخصی ثنا با پیامک” این است که چگونه رمز موقت را دریافت کنیم. با آموزش تصویری که در ادامه ارائه می‌کنیم، با چگونگی گرفتن رمز موقت ثنا آشنا خواهید شد.

پس از وارد کردن کد ملی و رمز شخصی ثنا به این صفحه هدایت می‌شوید. در این شرایط باید بر روی گزینه “ارسال رمز موقت” کلیک کنید تا رمز موقت برای شما ارسال شود.

دریافت رمز شخصی ثنا با پیامک
دریافت رمز شخصی ثنا با پیامک

در صورتی که تمایل دارید تا رمز موقت دلخواه خود را دریافت کنید، کد زیر را به شماره 1000491 پیامک کنید:

رمز پنج رقمی دلخواه # شماره ملی # 5

سوالات متداول گرفتن رمز شخصی ثنا با پیامک


رمز شخصی سامانه ثنا چند رقمی است

لازم است بدانید که رمز شخصی در سامانه ثنا، 6 رقمی است. اطلاعات بیشتر درباره رمز شخصی ثنا را در ادامه بخوانید.

دریافت شماره ثنا موقت به صورت دلخواه امکان دارد؟

چگونگی دریافت شماره ثنا موقت را در این مقاله به همراه آموزش تصویری بخوانید.

دریافت رمز شخصی ثنا با کد ملی و پیامک چگونه است؟

نحوه دریافت رمز شخصی ثنا با پیامک را در این مقاله مطالعه کنید.

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

14 پاسخ

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *