درباره‌ی فراشناسا

بزرگترین تیم هوش مصنوعی کشور آماده‌ تحقق رویای شماست

شرکت فراشناسا، ارائه‌دهنده‌ دو سرویس احراز هویت بیومتریک و امضای دیجیتال به کسب و کارها است. این سرویس‌ها مبتنی بر هوش مصنوعی هستند و به دلیل الگوریتم‌های متمایزکننده‌ای که دارند، چالش تایید هویت مشتریان و نیاز واقعی مدیران کسب و کارها را برطرف می‌کنند.

فراشناسا در رده محصولات شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت قرار دارد که از سال 1392 فعالیت می‌کند. شهاب (اولین ارائه‌دهنده شبکه ابری هوش مصنوعی در کشور) و سهاب (ارائه‌دهنده سرویس ابری هوشمند) جزو سرویس‌های قدرتمندی هستند که هم‌اکنون، شرکت فراشناسا جهت عملیات احراز هویت در دو سرویس خود از آن‌ها استفاده می‌کند.

demo-attachment-144-Group-125
Asset-3@4x-1
Asset-1@4x-1
general-desc-image
Asset-2@4x
پارت؛+کارآفرین+برتر+ملی+سال

شرکت فراشناسا ارائه دهنده خدمات eKYC در کشور

 سرویس امضای دیجیتال و احراز هویت الکترونیکی در زیرمجموعه‌ی خدمات eKYC شرکت فراشناسا قرار می‌گیرند که توسط هوش مصنوعی قدرت گرفته‌اند. کسب و کارهای نوپا و باقدمت می‌توانند از این خدمات برای کنترل و یا مدیریت دسترسی مشتریان خود استفاده کنند.

سرویس احراز هویت بیومتریک

خدمات احراز هویت بیومتریک و دیجیتال فراشناسا یک سیستم جامع است که به‌واسطه‌ی هوش مصنوعی از امنیت و دقت بالایی برخوردار است. ارائه نتایج واقعی و قابل اطمینان با سرویس احراز هویت فراشناسا می‌تواند فرآیند شناخت مشتریان کسب و کارتان را بهینه‌تر کند.

سرویس امضای دیجیتال

سرویس امضای دیجیتال یک سرویس امنیتی و آنلاین برای کسب و کارها است تا درستی یک پیام و سند مشخص را اثبات کند. انکارناپذیری، حفظ محرمانگی و صرفه‌جویی در زمان از تاثیرات مثبت این سرویس در سازمان‌ها، ارگان‌ها و سایر کسب و کارها است.

ماموریت ما در شرکت فراشناسا

ارزش ما در فراشناسا به امنیت و اعتمادی است که در کسب و کارها و تعامل آن‌ها با مشتریان‌شان ایجاد می‌کنیم و یا آن را توسعه می‌دهیم. چرا که رسالت و ماموریت ما در شرکت فراشناسا، تخصیص فناوری هوش مصنوعی پیشرفته و منابع انسانی سرآمد برای تضمین تایید اصالت مشتریان شما است. تایید اصالت مشتریان، یکی از نیازهای اصلی هر کسب و کار برای حذف چالش‌های تایید هویت است که افزایش دقت و بهینگی سرعت ارائه خدمات را به همراه دارد.
دو سرویس‌ سریع، ایمن و پیشرفته‌ای که به سازمان‌ها و انواعی از شرکت‌ها ارائه می‌دهیم، بیانگر همین ماموریت ما هستند.

شماره تماس

پشتیبانی: ۷۴۳۱۸۰۰۰ ۰۲۱
فروش:  74318050 ۰۲۱

شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۶

شبکه های اجتماعی

نشانی ما

سعادت‌آباد، میدان‌ شهید تهرانی‌مقدم(کاج)، خیابان سروشرقی، خیابان مجد، خیابان نسترن، شماره ۳۴

برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید

سبد خرید