درباره‌ی فراشناسا

بزرگترین تیم‌هوش‌مصنوعی کشور آماده‌ی تحقق رویای شماست.

فراشناسا یک پلتفرم احراز هویت غیرحضوری است که عملیات احراز هویت افراد را با استفاده از سرویس‌های هوش مصنوعی «شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت»(سهاب) و زیرساخت قدرتمند سخت‌افزاری «شبکه هوشمند ابری» این شرکت(شهاب)، انجام می‌دهد. «فراشناسا» با به آزمون گذاشتن هویت(Identity)، زنده بودن(Liveness) و آگاهی(Awareness) کاربر توسط الگوریتم‌های پیچیده هوش مصنوعی، هویت کاربر را با ضریب صحت بالای ۹۵ درصد تشخیص می‌دهد.

demo-attachment-144-Group-125
Asset-3@4x-1
Asset-1@4x-1
general-desc-image
Asset-2@4x
پارت؛+کارآفرین+برتر+ملی+سال
ما به سه دلیل

بزرگترین سامانه‌ی احراز هویت کشور هستیم:

شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت، خانواده‌ای بالغ بر 700 نفر را گردهم آورده است تا شعار هوشمندسازی فرآیندهای زندگی را در سطح ایران و خاورمیانه به ارمغان آورد.

شهاب

شهاب | شبکه هوشمند ابری

شهاب به عنوان اولین و بزرگترین ارائه‌دهنده شبکه ابری هوش مصنوعی در کشور، درپی آن است که این فناوری نوین را برای پیاده‌سازی ایده‌‌های هوش‌مصنوعی در اختیار طیف وسیعی از کسب‌وکارها، توسعه‌دهندگان ومتخصصان هوش‌مصنوعی قرار دهد.

سهاب

سهاب | سرویس‌های هوشمند ابری

سهاب، بابرخورداری از بزرگترین Marketplace سرویس‌های هوش‌مصنوعی در کشور، بازارچه‌ای ایمن و سریع را برای کسب‌وکارها، استارتاپ‌ها و برنامه‌نویسان معرفی و ارائه‌ کند تا بتوانند با خیال راحت به ارتقای محصول نهایی خود فکر کنند.

آشنایی با پلتفرم احراز هویت الکترونیکی فراشناسا

مسئله احراز هویت یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های ادارات، سازمان‌ها و انواع کسب و کارهایی است که این روزها به فکر گسترش فعالیت‌های‌ خود هستند. مجموعه سیگنال با در کنار هم قرار دادن متخصصان حوزه‌های مالی و نرم افزاری، سامانه قدرتمند فراشناسا را راه اندازی کرده و خدمتی بی‌بدیل در زمینه شناسایی افراد را ارائه کرده است. فراشناسا یکی از معدود سامانه‌‌های کارآمد و فوق‌العاده امن ایرانی است که اطلاعات ارباب رجوع و مشتریان را در اختیار سازمان‌ها و صاحبان کار قرار می‌دهد. با بهره‌مندی از خدمات فراشناسا، دیگر نیازی نیست برای انجام امور مربوط به احراز هویت، به صورت فیزیکی در دفاتر مربوطه حضور پیدا کنید/ بهم رسانید. فراشناسا ماحصل مطالعه و تلاش شبانه روزی متخصصانی است که امروز توانسته‌اند رویایی دیگر را به واقعیت تبدیل کنند. فراشناسا برای صاحبان کار و مشتریان آن‌ها بستری امن را محیا کرده تا در آن به تبادل و انتقال اطلاعات بپردازند.

 

امروز به لطف فراشناسا، این تکنولوژی جدید و مقرون به صرفه هر شرکت و موسسه‌ای این امکان را در اختیار خواهد داشت تا به صورت مجازی و اینترنتی، مشتری و ارباب رجوع خود را شناسایی کرده و فرایند احراز هویت او را بدون کوچک‌ترین خللی به ثمر برساند. سامانه فراشناسا با عرضه خدمت احراز هویت از راه دور، توانسته است به انجام فرایند شناسایی افراد سرعت بخشیده و با ایجاد جذابیت مشارکت و استقبال مردی را افزایش بدهد. علاوه بر این، فراشناسا با صرفه جویی در زمان و جلوگیری از مخارج جانبی، اهمیت به مخاطب و احترام به وقت و دارایی آنان را هدف نهایی خود قرار داده است.

به لطف ظهور فناوری‌های نوین، فراشناسا توانسته است تمام امور مربوط به احراز هویت افراد را با به کارگیری سرویس‌های هوش مصنوعی شرکت پارت و زیر ساخت‌های توانمند سخت افزاری شبکه هوش ابری، به مرحله اجرا برساند. این سامانه با آزمون ساده‌ای که شامل هویت سنجی، زنده بودن و آگاهی افراد است، هویت کاربران را با ضریب دقت بالایی مورد سنجش قرار می‌دهد؛ ضریب صحتی بیش از 95%. شما می‌توانید خدمات احراز هویت را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت ممکن به وب سایت یا اپلیکیشن خود افزوده و از مزایای چشمگیر آن بهره‌مند شوید.

همکاران ما در شرکت پارت

هم‌تیمی‌های دوست‌داشتنی فراشناسا

ما در شناسنامه «شرکت دانش بنیان پردازش اطلاعات مالی پارت» هستیم، ولی شما می‌توانید «شرکت پارت» هم صدایمان کنید. داستان پارت از تیرماه ۱۳۹۲ شروع شد. از تیم کوچکی که جانش برای یاد گرفتن فناوری و توسعه دادن نرم‌افزارها در می‌رفت. حالا آن تیم کوچک دارد روز به روز بزرگتر می‌شود. اعضای جدید را تنها از بهترین ها انتخاب نمی کند، بلکه از اعضای جدید بهترین ها را می سازد ایده‌هایش هم بیشتر می‌شوند و تا به دانه دانه‌شان نرسد دست برنمی‌دارد. 

سبد خرید