ثبت ثنا برای وام

ثبت نام ثنا برای وام | دریافت کد ثنا برای بانک

ثبت نام ثنا برای وام و دریافت فرم و کد ثنا برای بانک یکی از شروط اعطای تسهیلات به متقاضیان در بعضی از بانک‌ها، است. برای دریافت فرم ثنا می‌توانید حضورا و یا آنلاین اقدام کنید. در روش آنلاین، ثبت نام در سامانه ثنا را انجام دهید و کد ثنا (یا شناسه قضایی) را دریافت کنید.

چنانچه که تمایل دارید تا این کد را حضورا دریافت کنید، فرم ثبت ثنا را در یکی از دفترهای خدمات قضایی الکترونیکی تکمیل کنید. در ادامه همراه ما باشید تا جزئیات بیشتری از مراحل ثبت ثنا برای وام، دریافت کد و فرم ثنا برای بانک را بررسی کنیم.

ثبت نام ثنا برای وام

ثبت نام ثنا برای وام یکی از شروط برخی از بانک‌های کشور برای ارائه تسهیلات است. (فراشناسا یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده سرویس احراز هویت در سامانه ثنا است.)

با استفاده از دکمه‌ی زیر می‌توانید وارد سامانه ثنا شوید و
فرم ثبت نام را به صورت اینترنتی، پر کنید:

راهنمای ثبت نام ثنا برای وام و دریافت فرم ثنا (آنلاین)


فرم یا برگه ثنا همان گواهی است که افراد بعد از ثبت نام موفقیت آمیز در سامانه ثنا می‌توانند دریافت کنند. در حال حاضر، تعدادی از موسسات اعتباری به منظور اعطای تسهیلات، ارائه این فرم را از سوی شخص متقاضی و ضامن لازم و ضروری می‌دانند. اگر شرایط فوق را دارید و می‌‎خواهید هر چه سریع‌تر نسبت به دریافت این فرم اقدام کنید، ابتدا وارد سامانه ثبت نام الکترونیک ثنا به آدرس اینترنتی sana.adliran.ir شوید و فرآیند ثبت نام برخط شخص حقیقی را طی کنید.

در پایان، یک کد ثنا دریافت می‌کنید که با استفاده از آن می‌توانید وارد پنل خود شوید و فرم ثنا برای وام را پرینت بگیرید.

حتما بخوانید: ثبت نام ثنا با گوشی

مراحل ثبت نام ثنا برای وام و دریافت فرم


همانطور که گفتیم، برای دریافت فرم ثنا می‌بایست ابتدا، ثبت نام در سامانه ثنا را انجام بدهید و کد ثنا را دریافت کنید. نحوه ثبت نام ثنا برای وام و دریافت فرم ثنا را به صورت خلاصه در بخش زیر می‌خوانید:

1 ورود به سامانه ثنا و درج اطلاعات هویتی

2 دریافت تاییدیه ثبت نام

3 پرداخت هزینه

4 احراز هویت ثنا

5 دریافت کد ثنا

6 چاپ فرم ثنا از بخش تغییر اطلاعات

برای مطالعه بیشتر، در مطلب دیگری از سایت فراشناسا به مراحل و نحوه ثبت نام ثنا با گوشی برای افراد حقیقی پرداخته شده است. برای مطالعه، از طریق لینک زیر وارد شوید.

حتما بخوانید: احراز هویت ثنا

علت استفاده از شناسه قضایی ثنا برای وام چیست؟


افرادی که به منظور دریافت تسهیلات به بانک هر اقتصاد مراجعه کرده‌اند، متوجه شدند که شناسه قضایی، ضمانت و معرفی ضامن برای دریافت وام لازم و ضروری است. یعنی هم فردی که می‌خواهد وام دریافت کند و هم فردی که ضامن است؛ هر دو باید شناسه قضایی ثنا را برای وام داشته باشند. در این شرایط، افراد متقاضی می‌توانند حضورا به دفتر پیشخوان خدمات قصایی و یا به صورت آنلاین به سامانه ثبت نام ثنا مراجعه کنید و شناسه قضایی را دریافت کنید.

همانطور که گفتیم، شناسه قضایی جزو ضروری‌ترین کدها برای دریافت وام از طریق سامانه ثنا محسوب می‌شود. البته مشتریان برخی از بانک‌ها مانند بانک قرض الحسنه رسالت برای دریافت وام نیازی به کد ثنا ندارند. با اعتبارسنجی و یا استفاده از خدمات معرفی وام می‌توانید تسهیلات مورد نظر خود را دریافت کنید.

سوالات متداول کد و فرم ثنا برای وام


مدارک لازم برای ثبت نام ثنا برای وام چیست؟

اگر روش آنلاین ثبت نام ثنا برای وام را انتخاب کردید، اطلاعات هویتی جزو مدارک لازم و ضروری محسوب می‌شوند.

سامانه ثبت ثنا برای وام چیست؟

جهت ثبت نام ثنا برای دریافت وام باید به سامانه‌ی ثنا با آدرس اینترنتی sana.adliran.ir مراجعه کنید.

منبع : فراشناسا

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

2 پاسخ

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *