فراشناسا بیش از 5.5 میلیون کاربر را در کشور شناسایی کرد

فراشناسا بیش از 5.5 میلیون کاربر را در کشور شناسایی کرد

تا همین یکی دو سال گذشته، مجبور بودیم بابت هر کار ریز و درشتی که نیاز به احراز هویت داشت. کار و زندگی‌مان را رها کنیم و برای انجام امور، در مراکز و موسسات مربوطه به صورت فیزیکی حضور یابیم. دشواری‌های فرایند احراز هویت با فراگیر شدن ویروس کرونا، از پیش هم بیشتر شد. و متخصصان علم هوش مصنوعی را به فکر یافت و ساخت راه چاره‌ای انداخت. راه چاره‌ای که امروز آن را با عنوان فراشناسا می‌شناسیم.

فراشناسا با وجود عمری کمتر از 2 سال، عنوان بزرگ‌ ترین پلتفرم ارائه دهنده خدمات احراز هویت غیر حضوری بیومتریک ایران را کسب کرد. و در همین مدت کوتاه، بیش از 5.5 میلیون کاربر را شناسایی و احراز هویت کرده است. سامانه فراشناسا، اولین و بزرگ ترین پلتفرم احراز هویت ایرانی از اوایل سال 1399 کار خود را آغاز کرد. وجود فراشناسا در دوران اوج گیری و شیوع کرونا، به راه میان‌بری می‌مانست که معجزه‌وار، گره کوری را باز کرده باشد. با رونمایی از پلتفرم احراز هویت فراشناسا، دیگر نیازی نیست شال و کلاه کنیم و اول صبح، برای انجام هر کار کوچکی، از این موسسه به آن موسسه سرگردان بشویم. لازم نیست ساعت‌ها در صفوف طولانی احراز هویت معطل بمانیم. و در میان غلغله جمعیت، وحشت و خطر واگیری کرونا را به جان بخریم.

پلتفرم احراز هویت فراشناسا، حاصل تلاش شبانه روزی متخصصان شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت است. شرکتی که با خلق فراشناسا، این فناوری به روز و هماهنگ با کشورهای پیشرفته جهان، نشان داد. برای جان، مال و زمان هم وطنان خویش ارزش و احترام قائل است. مجموعه پارت با تقدیم بزرگ ترین پلتفرم احراز هویت الکترونیکی ایران ثابت کرد. سرعت و چابکی در ارائه خدمات لازمه ماندگاری در دنیای تکنولوژی است و اگر کسب و کاری خود را به پیشرفته‌ترین خدمات و امکانات روز جهان مسلح نکرده باشد. از گردونه و اکوسیستم مشاغل موفق خارج خواهد شد.

شرکت پارت با خانواده‌ای به وسعت 700 نفر و با شعار «هوشمندسازی فرایندهای زندگی در سراسر کشور» و با ارائه دو شبکه و سرویس هوشمند ابری شهاب و سهاب، به ارتقا کسب و کارها کمک شایانی کرده است. موضوع احراز هویت یکی از بزرگ‌ترین مسائل و دغدغه‌های ادارات، موسسات، سازمان‌ها و تعداد گسترده‌ای از انواع کسب و کارها است. آن‌هایی که به فکر وسعت بخشیدن و ارتقا کیفیت و کمیت کار خود هستند و جویای نام و آوازه.

متخصصان شرکت پارت با هدف، حقیقت بخشی و عملی کردن این مطلوب، گرده هم آمده و با تولید و پشتیبانی مستمر و بدون وقفه سامانه فراشناسا، خدمتی بی‌ رقیب و بی بدیل را ارائه کرده‌اند. سامانه احراز هویت الکترونیکی فوق العاده امن فراشناسا، یکی از معدود پلتفرم‌هایی است که اطلاعات ارباب رجوع و مشتری را در اختیار سازمان‌ها و صاحبان کار قرار می‌دهد.

فراشناسا که تاکنون بیش از 5.5 میلیون کاربر را احراز هویت الکترونیکی کرده است. بستری فوق امن، مطمئن و بدون نقص را فراهم آورده تا شما بتوانید به سادگی اطلاعات خود را تبادل کرده و بدون نیاز به هیچ چیز دیگری در خانه بمانید و به بهترین شکل ممکن به امورات خود سر و سامان ببخشید.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *