دریافت برگه ثنا

دریافت برگه ثنا و اموزش گرفتن برگه ی ثنا با کد ملی و گوشی

دریافت برگه ثنا با کد ملی برای بانک، وام و وام ازدواج برای افراد حقیقی میسر است. با این حال، بسیاری از افراد مایل هستند تا بدانند که طرز گرفتن برگه ثنا چگونه است. برای گرفتن برگه ثنا باید در سایت ابلاغ (همان سایت ثنا) ثبت نام کرده باشید. با ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در این سایت می‌توانید نسبت به دریافت برگه ثنا با گوشی اقدام کنید. البته امکان گرفتن برگه‌ ی ثنا در دسکتاپ لپتاپ هم فراهم است. برای بررسی نحوه دریافت برگه ثنا و یا دریافت مجدد آن با ما همراه باشید.

برگه ثنا چیست


به گواهی ثبت نام افراد در سامانه ثنا، برگه ی ثنا می‌گویند. با دریافت برگه ثنا می‌توانید مراحل گرفتن وام را طی کنید. لازم است بدانید که برخی از مراکز اعتباری مانند بانک‌ها و موسسه‌های مالی، ارائه این گواهی را برای دریافت وام، ضروری می‌دانند. گرفتن برگه ثنا برای بانک، وام و وام ازدواج، جزو رایج‌ترین کاربردهای این برگه به شمار می‌روند.

بیشتر بخوانید: ثبت ثنا برای وام

خوب است بدانید که برگه ثنا را همانند فرآیند مشاهده ابلاغیه با کد ملی ، تنها با مراجعه به سایت ابلاغیه می‌توانید دریافت کنید. در ادامه همراه ما باشید تا نحوه پرینت استعلام برگه ثنا را بررسی کنیم.

مراحل گرفتن برگه ثنا


برگه ثنا همان گواهی ثبت نام شما در سایت ثنا است. لازم به ذکر است که هر فرد بالای 18 سال با کد ملی خود، تنها می‌تواند یک گواهی ثبت نام را از سایت ثنا پرینت بگیرد. حال سوال این جا است که چه اطلاعاتی درون برگه ثنا وجود دارد که برای دریافت وام ازدواج و بانک‌ها لازم و ضروری است. همانطور که بیان کردیم، اطلاعات مرتبط با ثبت نام شما در سایت ثنا در این گواهی وجود دارد.

برای گرفتن برگه ثنا با کد ملی باید در سایت ثنا ثبت نام کرده باشید تا بتوانید سایر مراحل را طی کنید. اگر تا اکنون، موفق به ثبت نام در ثنا نشده اید؛ آموزش آن را از طریق لینک زیر، دریافت کنید.

آموزش ببینید: ثبت نام ثنا با گوشی

مراحل گرفتن برگه ثنا عبارتند از:

وارد سایت اصلی ثنا به آدرس اینترنتی sana.adliran.ir شوید و بر روی گزینه “تغییر اطلاعات” کلیک کنید.

رمز عبور و نام کاربری خود را وارد کنید تا به مرحله بعد، هدایت شوید.

کد موقت برای ورود به سامانه ثنا برای شما پیامک می‌شود. رمز یکبار مصرفی را که از سوی سامانه ثنا دریافت کردید، در کادر قرمز رنگ وارد کنید.

مراحل گرفتن برگه ثنا

در انتها، بر روی گزینه “چاپ اطلاعات ثبت نام” کلیک نمایید تا بتوانید نسخه چاپی را مشاهده کنید.

دریافت برگه ثنا با کد ملی

نسخه چاپی که برای شما نمایش داده می‌شود، دارای چنین اطلاعاتی است:

دریافت برگه ثنا

بعد از اتمام تغییرات اطلاعات خود در سامانه ی ثنا ، حتما از سامانه ی ثنا با زدن عنوان خروج از منوی بالا، از سامانه خارج شوید.

سوالات متداول نحوه گرفتن برگه ثنا


منظور از پرینت استعلام سامانه ثنا چیست؟

برای پرینت استعلام سامانه ثنا باید همان مراحل دریافت برگه ثنا را طی کنید.

برگه ثنا برای وام چیست

برخی از مراکز ارائه کننده وام برای تکمیل مدارک اصلی دریافت کنندگان، ارائه برگه ثنا را لازم می‌دانند. برگه ثنا همان پرینت استعلام ثبت نام شما در سایت ثنا می‌باشد.

نحوه گرفتن برگه ثنا به چه صورت است؟

ابتدا، شما باید در سایت ثنا ثبت نام کنید. سپس، وارد سایت ثنا شوید و بر روی گزینه “چاپ اطلاعات ثبت نام” کلیک نمایید.

منبع : سایت فراشناسا

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

3 پاسخ

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *