راهکارهای نوین اقتصادی پارت

خدمات نوین مالی پارت در نهمین نمایشگاه تراکنش ایران

شرکت دانش بنیان پردازش اطلاعات مالی پارت، پیشرو در ارائه خدمات نوین مالی، در نهمین نمایشگاه تراکنش که یکی از رویدادهای فناوری مالی کشور می‌باشد، حضور خواهد داشت.

حضور پارت در این نمایشگاه، فرصتی است برای آشنایی با راهکارهای نوین اقتصادی پارت که مبتنی بر هوش مصنوعی است و جهش بزرگی را در حوزه مالی رقم خواهد زد.

سرویس احراز هویت بیومتریک، سرویس امضای دیجیتال، سرویس اعتبارسنجی مرات و سرویس سفته الکترونیک محصولات پارت دانش بنیان هستند که توسط جمعی از نخبگان و متخصصان کشور در مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت توسعه یافته‌اند و در این نمایشگاه ارائه خواهند شد.

پارت، ارائه دهنده راهکارهای اقتصادی مبتنی بر هوش مصنوعی

شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت که از پیشگامان ارائه خدمات اقتصادی است با در اختیار داشتن بزرگ‌ترین تیم هوش مصنوعی کشور، توانسته است ارائه خدمات مختلف مالی و بانکی را به سطح جدیدی ارتقا دهد.

یکی از مهمترین سرویس‌های هوشمند پارت احراز هویت الکترونیکی می باشد. در واقع به کمک این خدمت پارت، کاربران می توانند تنها با داشتن یک تلفن همراه هوشمند به صورت کاملا غیر حضوری و در هر زمان از شبانه روز، عملیات احراز هویت بیومتریک را انلاین انجام داده و پس از دریافت امضای دیجیتال معتبر و سفته الکترونیک ، نسبت به دریافت وام اقدام نمایند. این خدمات شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت سرعت و دقت فرآیند دریافت وام و اعتبار را به طرز قابل ملاحظه‌ای دستخوش تغییر کرده است و توانسته است بار پردازش کار توسط نیروی انسانی بانک ها را کاهش دهد.

احراز هویت، مرکز ثقل سفر دیجیتالی

از آنجا که یکی از مراحل اصلی ثبت‌نام در سجام احراز هویت می‌باشد، تشکیل صف‌های طولانی احراز هویت حضوری به یکی از دغدغه‌های جامعه تبدیل شده بود. اینجا بود که خدمات پارت علاوه بر تسهیل امور مالی، توانست در بحبوحه بحران کرونا به کمک سلامت جامعه بشتابد.

در زمان آغاز پاندمی کرونا، به‌منظور حفظ سلامت شهروندان و کارکنان سازمان‌ها، کلیه مراکز خدماتی به صورت غیرحضوری شروع به فعالیت کردند، اما بسیاری از فرآیند‌ها نیازمند این بود تا هویت کاربران تشخیص داده شده و از جعل هویت کاربران در این دوران جلوگیری شود و از طرفی، رضایت مردم از کیفیت خدمات جلب شود. در همین راستا، شرکت پارت با ارائه سرویس احراز هویت بیومتریک برای ثبت نام سجام در سال 99 مسیر توسعه و گسترش زیرساخت این فناوری را به روی مردم و کسب و کارها باز کرد.

تا کنون پارت با انجام بیش از 13 میلیون احراز هویت بیومتریک موفق توانسته است سهم بزرگی در توسعه خدمات الکترونیک در کشور داشته باشد.

نمایشگاه تراکنش ایران با حضور پارت دانش بنیان

همانطور که گفتیم شرکت پارت همیشه این ماموریت را برای خود در نظر گرفته است تا با ارائه محصولاتی مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا و بهره‌گیری از هوش مصنوعی، در بهبود فرآیندهای سازمان‌ها و سهولت ارائه خدمات اثرگذار باشد.

حال این فرصت وجود دارد تا فعالان این حوزه بتوانند اطلاعات دقیق‌تری از این دستاوردهای پارت بدست آورند. نمایشگاه تراکنش ایران که از تاریخ 18 تا 20 دی ماه 1402 برگزار می‌شود، گردهمایی اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری بوده و پارت نیز به عنوان شرکت پیشرو ارائه دهنده خدمات نوین مالی با ارائه محصولات مختلف در قالب نشست‌های و کارگاه‌های تخصصی، میزبان علاقمندان به این حوزه می‌باشد.

دیدگاه ها بسته شده اند.