استعلام کد بورسی

نحوه استعلام کد بورسی در estelam.ime.co.ir

استعلام کد بورسی برای افرادی که این شماره چند رقمی را فراموش یا گم کرده اند، یک راه حل ضروری است. برای مثال، در مواقعی که که مدت زیادی از کد بورسی خود استفاده نمی‌کنید، برای انجام معاملات نمی‌توانید کد بورسی خود را وارد کنید و مدام با پیام خطا روبرو هستید. اگر این شرایط برای شما پیش آمده و دوست دارید که نحوه استعلام کد بورسی فراموش شده در سایت رسمی آن را یاد بگیرید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

حتما بخوانید: دریافت کد بورسی

نحوه استعلام کد بورسی


سرمایه گذاری بدون کد بورسی امکانپذیر نیست. حتی اگر کد بورسی و یا کد معاملاتی را دریافت کرده و از آن برای مدتی طولانی استفاده نکرده باشید، به استعلام کد بورسی نیاز دارید. پیگیری سهام قدیمی یکی از همین موارد است که بدون کد بورسی نمی‌توانید وارد پنل سایت استعلام شوید. به همین جهت، استعلام و بازیابی کد معاملاتی پیش از معامله کردن در بازار معاملاتی مانند خرید و فروش سهام عدالت لازم و ضروری است.

در گذشته برای بازیابی کد بورسی، افراد مجبور بودند تا به صورت حضوری به یکی از دفترهای پیشخوان مراجعه نمایند. این درحالی است که هم اکنون، بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با چند کلیک در سایت استعلام کد بورسی می‌توانید این کار را انجام بدهید.

estelam.ime.co.ir ، آدرس سایت استعلام کد بورسی است که ابتدا باید وارد آن شوید. عکس صفحه ورود آن را در بخش زیر درج کردیم:

استعلام کد بورسی
نحوه استعلام کد بورسی

کد ملی، شماره شناسنامه، شماره موبایل و کد امنیتی را در صفحه ورود به سامانه استعلام شماره بورسی بنویسید.

استعلام کد بورسی اشخاص حقوقی


اگر جزو افراد حقوقی هستید و می‌خواهید که استعلام کد بورسی خود را انجام بدهید، شما هم می‌توانید به این سامانه به آدرس اینترنتی estelam.ime.co.ir مراجعه نمایید.

پیش از ورود به این سامانه در نظر داشته باشید که بروز رسانی کد بورسی ها در این سایت، هر 24 ساعت یکبار انجام خواهد شد.

سوالات متداول


سامانه استعلام کد بورسی چیست؟

estelam.ime.co.ir همان سامانه استعلام کد بورسی است.

نحوه استعلام کد بورسی چگونه است؟

ابتدا به سامانه استعلام وارد شوید. سپس، اطلاعات مورد نیاز برای ورود به پنل کاربری این سامانه را وارد کنید تا بتوانید کد معاملاتی خود را وارد کنید.

منبع : فراشناسا

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

11 پاسخ

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *