سود سهام عدالت برای همه واریز میشود

سود سهام عدالت برای همه واریز میشود

در پاسخ به این سوال که “سود سهام عدالت برای همه واریز میشود” باید به اطلاعات ارائه شده از سوی محمد حسنلو (معاون فناوری اطلاعات شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه سمات) اشاره کرد. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سوال “سود سهام عدالت برای چه کسانی واریز می‌شود” هستید، در ادامه همراه ما باشید.

آیا سود سهام عدالت برای همه واریز می شود ؟ سود سهام عدالت در پایان تیرماه 1401 برای افرادی که شماره شبای خود را صحیح وارد کرده اند، واریز می‌شود.

سود سهام عدالت برای همه واریز میشود ؟


در روزهای ابتدایی خردادماه، سهام عدالت برای تعدادی از جاماندگان واریز شد. با این حال، هنوز هم سهام عدالت برای عده‌ای از مردم واریز نشده است. جزئیات دلایل واریز نشدن سهام را بخش زیر بخوانید:

محمود حسنلو معاون فناوری اطلاعات شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه (سمات) در برنامه زنده تلویزیونی درباره دلایل جاماندگان از دریافت سود سهام عدالت گفت. در طی این بیانیه اعلام شد که به دلیل نداشتن شماره شبای معتبر که بیشتر از 2 میلیون نفر از سهامداران سهام عدالت، سودی برای آنها واریز نشده است.

حتما بخوانید: عدم واریز سود سهام عدالت

همچنین، او افزود: این افراد باید به سامانه سجام مراجعه کرده، ثبت نام و اطلاعات خود را وارد کنند تا سود سهام عدالت برای آن‌ها واریز شود.

بیشتر بخوانید: کسانی که سهام عدالت ندارند کی ثبت نام کنند

معاون فناوری اطلاعات شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه بیان کرد: اگر کسانی که سود سهام عدالت برای آنها واریز نشده و توانایی ثبت نام در سامانه سجام برای آن‌ها فراهم نیست؛ به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده و برای دریافت این سود، نسبت به تکمیل اطلاعات و ویرایش شماره شبا اقدام کنند.

حسنلو در جواب به این پرسش که چرا بعضی از افرادی که سال گذشته برای آنها سود سهام عدالت واریز شد، امسال نتوانستند آن را دریافت کنند؛ بیان کرد: ممکن است در این یک سال، حساب این افراد از سوی بانک‌ها مسدود شده باشد. همچنین تعداد اندکی از دارندگان حساب بانکی در بانک‌های ادغامی در بانک سپه شماره شبای معتبر نداشتند و بانک سپه هم نتوانسته که آن‌ها را شناسایی کند. در صورتی که این عده از افراد در سامانه سجام ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به این سامانه شماره شبای خود را ویرایش کنند تا سود سهام عدالت برای آن‌ها واریز شود.

در ادامه بخوانید: احراز هویت سجام غیر حضوری

پاسخ به 2 سوال مهم درباره سهام عدالت برای همه واریز میشود


سود سهام عدالت به کدام حساب واریز میشود؟

در این رابطه باید بدانید که سود سهام عدالت به همان شماره حسابی واریز می‌شود که در طی ثبت نام در سایت سجام، وارد کردید.

سود سهام عدالت به حساب چه کسانی واریز می شود؟

خوب است بدانید که سود سهام عدالت در اواخر تیر 1401 به حساب افرادی واریز می‌شود که شماره شبای خود را به درستی وارد کرده اند.

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *