قیمت سهام عدالت ۵۳۲ امروز

قیمت سهام عدالت ۵۳۲ امروز در تاریخ 1400/11/30

ارزش و قیمت سهام عدالت ۵۳۲ امروز تا 14 بهمن ماه 1400 دارای روند صعودی بود. درصد رشد این سهام، یک 4.74 نسبت به هفته‌های گذشته بود. جالب است بدانید که آخرین اخبار سهام 532 هزار تومانی در 20 دی ماه 1400 از نوع نزولی بود و در حدود 42 هزار تومان کاهش قیمت داشت. در ادامه همراه ما باشید تا جدیدترین اطلاعیه درباره صعودی و یا نزولی بودن قیمت سهام عدالت ۵۳۲ امروز را بررسی کنیم. (دقت کنید که برای فروش سهام عدالت 532 باید احراز هویت غیر حضوری خود را انجام داده باشید.)

قیمت سهام عدالت 532 امروز چقدر است | ارزش سهام عدالت در 30 بهمن 1400


ارزش و قیمت سهام عدالت 490 هزارتومانی در تاریخ 30 بهمن 1400 با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به 10 میلیون و 845 هزار و 185 تومان رسید.

قیمت سهام عدالت ۵۳۲ امروز در 20 بهمن در پایان معاملات روز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۰ میلیون و ۳۱۲ هزار و ۴۴۲ تومان رسید. این تغییر قیمت نسبت به روز معاملاتی گذشته ۰.۲ درصد معادل ۲۹ هزار و ۲۶۰ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۱۸۷ هزار و ۴۶۵ تومان رسیده است.

قیمت سهام عدالت با ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی در امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ با افت ۱.۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته روبرو شد. در نهایت، قیمت آن به ۱۱ میلیون و ۹۳۸ هزار تومان رسید.

در تاریخ 18 بهمن 1400، باز هم قیمت سهام عدالت 532 روند نزولی داشت. مقدار کاهش قیمت این سهام به اندازه 73 هزار تومان بود. قیمت سهام عدالت 532 امروز به ۱۱ میلیون و ۸۰۵ هزار تومان رسید. این روند در سال گذشته هم به صورت نزولی بود. به طوری که 18 بهمن 1399، ارزش سهام عدالت 532 در حدود 4.8 درصد کاهش داشت.

لازم است بدانید که ارزش ۶۰ درصد این سهام قابل فروش این سبد، هم‌اکنون ۷ میلیون و ۸۳ هزار تومان می‌باشد.

جهت اطلاع از ارزش روز سهام عدالت روی لینک زیر کلیک کنید :

قیمت سهام عدالت ۵۳۲ بهمن ماه و دی ماه 1400


  • قیمت سهام عدالت 532 هزار تومانی در 16 بهمن 1400، روند صعودی به اندازه 0.7 را تجربه کرد. (به نقل از شهرنیوز)
  • ارزش سهام عدالت ۵۳۲ امروز (1400/11/5) نسبت به روز گذشته در حدود 1.9 درصد کاهش یافته است. (به نقل از ایمنا)
  • قیمت سهام عدالت ۵۳۲ امروز (1400/11/12) نسبت به یک روز قبل، در حدود 1.1 درصد افزایش یافت. (به نقل از ایمنا)
  • ارزش سهام عدالا 532 در 29 دی 1400 نسبت به روز معاملاتی گذشته، 0.4 افزایش پیدا کرده است.

چه عواملی بر روی قیمت سهام عدالت 532 تاثیرگذار هستند؟


عوامل تاثیرگذار بر روی افزایش و یا کاهش قیمت سهام عدالت 532 را می‌توان در 2 دسته جای داد. عوامل محیطی یا کلان و عوامل داخلی یا درون شرکت جزو همین پارامترهای تاثیرگذار به شمار می‌روند. در بخش زیر، به بررسی شفاف‌تر این موضوعات می‌پردازیم.

عوامل محیطی یا کلان

وضعیت اقتصادی و سیاسی، سیاست های مالی و ارزی، بودجه سالیانه کشور و قوانین و مقررات در زیرمجموعه عوامل محیطی و یا کلان قرار می‌گیرند. برای مثال، اگر وضعیت اقتصادی کشور از نوع مطلوب باشد، قیمت سهام عدالت 532 با سود مناسبی همراه است و می‌تواند برای دارندگان و خریداران آن دلگرم‌کننده باشد.

از مهم‌ترین عوامل محیطی و یا کلان می‌توانیم به بودجه سالیانه کشور اشاره کنیم. در صورتی که بودجه سالیانه کشور در آن حوزه رشد کند، ارزش سهام عدالت هم افزایش پیدا می‌کند.

عوامل درونی (میزان سودآوری شرکت و ثبات آن و نسبت قیمت به درآمد سهم (P/E))

افرادی که به دنبال قیمت سهام عدالت 532 امروز هستند، می‌خواهند بدانند که چقدر سود کرده‌اند. در واقع، کسب سود همان هدف سرمایه گذاری در سهام عدالت برای متقاضیان است. حال اگر روند سودآوری در سهام عدالت 532 به صورت متداوم ادامه داشته باشد، پیش‌بینی وضعیت شرکت سودآور خواهد بود.

نسبت قیمت به درآمد سهام نیز مشخص می‌کند که دوره بازگشت سرمایه شما چقدر است. با توجه به این موضوع می‌توان بیان کرد که شرکتی که قیمت سهام آن کمتر است، دوره بازگشت سرمایه کمتری دارد. بنابراین، سرمایه‌گذاری در آن برای شما بهتر خواهد بود.

منبع : فراشناسا

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *