قیمت سهام عدالت ۵۳۲ امروز

قیمت سهام عدالت ۵۳۲ امروز در تاریخ 1401/03/26

قیمت سهام عدالت ۵۳۲ امروز در 26 خرداد ماه 1401 با روند صعودی همراه بود. جالب است بدانید که آخرین اخبار سهام 532 هزار تومانی در 18 خرداد ماه 1401 از نوع نزولی بود و قیمت آن به ۱۴ میلیون و ۳۸۱ هزار تومان رسید. در ادامه همراه ما باشید تا قیمت سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به روز را بررسی کنیم. (دقت کنید که برای فروش سهام عدالت 532 باید احراز هویت سجام غیر حضوری خود را انجام داده باشید.)

قیمت سهام عدالت 532 امروز چقدر است | ارزش سهام عدالت 532 هزاری امروز (26 خرداد)


ارزش و قیمت سهام عدالت ۵۳۲ امروز (26 خرداد) با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به ۱۴ میلیون و ۷۸۹ هزار تومان تومان رسید.

ارزش سهام عدالت 532 هزاری امروز در 25 خرداد در پایان معاملات روز بازار سهام همان ۱۴ میلیون و ۷۸۹ هزار تومان بود. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۸۷۳ هزار تومان رسیده است.

در تاریخ 24 خرداد 1401، قیمت سهام عدالت ۵۳۲ امروز با 0.1 درصد کاهش همراه بود. مقدار کاهش قیمت این سهام به اندازه 7 هزار تومان نسبت به روز قبل بود. قیمت سهام عدالت 532 امروز به ۱۴ میلیون و ۸۸۷ هزار تومان رسید. لازم است بدانید که ارزش ۶۰ درصد این سهام قابل فروش این سبد، هم‌اکنون ۸ میلیون و ۹۳۲هزار تومان می‌باشد.

جهت اطلاع از ارزش روز سهام عدالت روی لینک زیر کلیک کنید :

قیمت سهام عدالت امروز چقدر است ۵۳۲ – خرداد ماه 1401


1 قیمت سهام عدالت 532 هزار تومانی در 22 خرداد 1401، روند صعودی به اندازه 1.2 درصدی را تجربه کرد.

2 ارزش سهام عدالت ۵۳۲ امروز (1401/03/21) نسبت به روز گذشته بدون تغییر بوده است.

3 قیمت سهام عدالت ۵۳۲ امروز (1401/03/19) نسبت به یک روز قبل، بدون تغییر بود.

4 ارزش سهام عدالا 532 در 18 خرداد 1401 نسبت به روز معاملاتی گذشته، 0.3 درصد افزایش پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید: ارزش سهام عدالت من با کد ملی

چه عواملی بر روی قیمت سهام عدالت 532 تاثیرگذار هستند؟


عوامل تاثیرگذار بر روی افزایش و یا کاهش قیمت سهام عدالت 532 را می‌توان در 2 دسته جای داد. عوامل محیطی یا کلان و عوامل داخلی یا درون شرکت جزو همین پارامترهای تاثیرگذار به شمار می‌روند. در بخش زیر، به بررسی شفاف‌تر این موضوعات می‌پردازیم.

عوامل محیطی یا کلان

وضعیت اقتصادی و سیاسی، سیاست های مالی و ارزی، بودجه سالیانه کشور و قوانین و مقررات در زیرمجموعه عوامل محیطی و یا کلان قرار می‌گیرند. برای مثال، اگر وضعیت اقتصادی کشور از نوع مطلوب باشد، قیمت سهام عدالت 532 با سود مناسبی همراه است و می‌تواند برای دارندگان و خریداران آن دلگرم‌کننده باشد.

از مهم‌ترین عوامل محیطی و یا کلان می‌توانیم به بودجه سالیانه کشور اشاره کنیم. در صورتی که بودجه سالیانه کشور در آن حوزه رشد کند، ارزش سهام عدالت هم افزایش پیدا می‌کند.

عوامل درونی (میزان سودآوری شرکت و ثبات آن و نسبت قیمت به درآمد سهم (P/E))

افرادی که به دنبال قیمت سهام عدالت 532 امروز هستند، می‌خواهند بدانند که چقدر سود کرده‌اند. در واقع، کسب سود همان هدف سرمایه گذاری در سهام عدالت برای متقاضیان است. حال اگر روند سودآوری در سهام عدالت 532 به صورت متداوم ادامه داشته باشد، پیش‌بینی وضعیت شرکت سودآور خواهد بود.

نسبت قیمت به درآمد سهام نیز مشخص می‌کند که دوره بازگشت سرمایه شما چقدر است. با توجه به این موضوع می‌توان بیان کرد که شرکتی که قیمت سهام آن کمتر است، دوره بازگشت سرمایه کمتری دارد. بنابراین، سرمایه‌گذاری در آن برای شما بهتر خواهد بود.

منبع : فراشناسا

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *