سود سهام عدالت چقدر است

مبلغ سود سهام عدالت چقدر است امروز در 1401

سود سهام عدالت چقدر است امروز ، یکی از سوال‌های پرتکرار و رایج برای دارندگان این سهام است. اگر تمایل دارید تا از مبلغ واریز سود سهام عدالت در اردیبهشت و خرداد 1401 اطلاع پیدا کنید، این مقاله را بخوانید و تا پایان همراه ما باشید.

واریز سهام عدالت از امشب 1401


در تاریخ 30 اردیبهشت ماه، اعلام شد که واریز سهام عدالت از امشب 1401 برای سهامداران سال‌های 98 و 99 انجام می‌شود. با توجه به اطلاعیه‌ای که بیان شد، به نظر می‌رسد که پاسخ سوال “سود سهام عدالت کی واریز میشود اردیبهشت ۱۴۰۱” این باشد که واریز شدن سود سهام از امشب آغاز خواهد شد.

بیشتر بخوانید: سود سهام عدالت برای همه واریز میشود

سود سهام عدالت چقدر است امروز


در اولین روز اردیبهشت 1401، سود سهام عدالت با 3 درصد رشد همراه بود. این افزایش سود سهام از هفته‌های پایانی فروردین ادامه داشت و سود سهام بورسی نیز با حدود 3.9 افزایش روبرو شد. در ادامه به بررسی سود سهام عدالت ۱۴۰۱ می‌پردازیم. اگر می‌خواهید بروزترین قیمت‌های سود سهام را داشته باشید، این مقاله را هر روز بخوانید!

مبلغ واریزی سهام عدالت برای هر نفر چقدر است امروز


خوب است بدانید که مبلغ واریزی سهام عدالت برای هر نفر امروز در هر تاریخی متفاوت است. بنابراین، برای اطلاع از قیمت این مبلغ واریزی باید نسبت به سود سهام عدالت هر روز توجه داشته باشید. در بخش زیر، جدیدترین مبلغ سود سهام عدالت اردیبهشت ۱۴۰۱ برای هر نفر را بررسی می‌کنیم.

سهام 532 هزار تومانی دارند، مبلغ واریزی سهام عدالت برای هر نفر از آن‌ها 575 هزار تومان است. افرادی هم که سهام یک میلیون تومانی دارند، سود سهام عدالت برای هر نفر، یک میلیون و 80 هزار تومان سود در سال 99 است. حال اگر فردی باشد که سود سهام عدالت سال 98 آن‌ها واریز نشده باشد، سود سهام آن‌ها واریز خواهد شد.

اگر تمایل دارید تا سود سهام عدالت برای هر نفر را براساس جدیدترین خبرها دریافت کنید، راهنمای مشاهده آن را از لینک زیر مطالعه کنید:

بیشتر بخوانید: ارزش سهام عدالت من با کد ملی

واریز سهام عدالت ۱۴۰۱ – 1 خرداد

مبلغ واریز سود سهام عدالت در 1 خرداد 1401 نسبت به روز پایانی اردیبهشت با 0.1 درصد افزایش همراه بود. ارزش سبد 532 هزار تومانی در سود سهام عدالت ۱۴۰۱ به ترتیب زیر است:

 • ۱۴ میلیون و ۸۰۲ هزار تومان
 • ۲۷ میلیون و ۸۸۲ هزار تومان
 • ۱۳ میلیون و ۷۲۱ هزار تومان

ارزش سود سهام عدالت 1 خرداد نسبت به روز گذشته، با 10 هزار تومان افزایش همراه بوده است. به طوری که ارزش 60 درصد سبد 532 هزار تومانی، 8 میلیون و 881 هزار تومان می‌باشد.

واریز سهام عدالت ۱۴۰۱ – 31 اردیبهشت

سود سهام عدالت در 31 اردیبهشت ۱۴۰۱ به ۱۲ میلیون و ۲۴۲ هزار و ۱۲۷ تومان رسید. با توجه به این موضوع، سود سهام عدالت 1401 در پایان اردیبهشت با 0.5 درصد کاهش همراه بود.

ارزش سبد 532 هزار تومانی در بازار بورس به ترتیب زیر اعلام شده است:

 • ۱۴ میلیون و ۷۸۶ هزار تومان
 • ۲۷ میلیون و ۸۵۱ هزار تومان
 • ۱۳ میلیون و ۷۰۶ هزار تومان

واریز سهام عدالت ۱۴۰۱ – 29 اردیبهشت

در پاسخ به سود سهام عدالت چقدر است برای هر نفر باید به پایان معاملات این هفته بازار سهام نگاه کنیم. گفتنی است که ارزش سبد 532 هزار تومانی، یک میلیون تومانی 492 هزار تومانی سهام عدالت به ترتیب زیر است:

 • 14 میلیون و 870 هزار تومان
 • 28 میلیون و 11 هزار تومان
 • 13 میلیون و 784 هزار تومان

بنابراین، ارزش 60 درصد قابل فروش سبد 532 هزار تومانی سهام عدالت به 8 میلیون و 922 هزار تومان افزایش پیدا کرد.

واریز سهام عدالت ۱۴۰۱ – 28 اردیبهشت

ارزش و سود سهام عدالت ۱۴۰۱ در 28 اردیبهشت در مقایسه با روز قبل، با 0.6 درصد کاهش روبرو شد. این در حالی است که ارزش سبد 532 هزار تومانی سهام عدالت به شرح زیر است:

 • ۱۴ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان
 • ۲۸ میلیون و ۱۱ هزار تومان
 • ۱۳ میلیون و ۷۸۴ هزار تومان

با توجه به این موضوع، ارزش 60 درصد از سهام قابل فروش به ۸ میلیون و ۹۲۲ هزار تومان رسید.

واریز سهام عدالت ۱۴۰۱ – 27 اردیبهشت

در پاسخ به سوال سود سهام عدالت چقدر است امروز باید به قیمت‌های پایان معاملات امروز بازار سهام نگاه کرد. این مقدار سود در مقایسه با 26 اردیبهشت، 1.6 درصد افزایش پیدا کرد. پس از این افزایش قیمتی، ارزش سبد 532 نیز با تغییرات قیمتی همراه بود. لیست این تغییر قیمتی به شرح زیر است:

 • ۱۴ میلیون و ۹۶۷ هزار تومان
 • ۲۸ میلیون و ۱۹۳ هزار تومان
 • ۱۳ میلیون و ۸۷۴ هزار تومان

واریز سهام عدالت ۱۴۰۱ – 26 اردیبهشت

با بررسی ارزش سهام در 26 اردیبهشت به این سوال “سود سهام عدالت چقدر است” پاسخ می‌دهیم. سود سهام عدالت 1401 در 27 اردیبهشت نسبت به روز قبل، با 0.6 درصد رشد همراه بود. گفتنی است که ارزش سبد 532 هزار تومانی نیز به ترتیب زیر بود:

 • ۱۴ میلیون و ۷۲۹ هزار تومان
 • ۲۷ میلیون و ۷۴۴ هزار تومان
 • ۱۳ میلیون و ۶۵۳ هزار تومان

با این احتساب، ارزش 60 درصد قابل فروش از سبد 532 هزار تومانی سهام عدالت به 8 میلیون و 837 هزار تومان رسید.

حتما بخوانید: ثبت نام جاماندگان سهام عدالت

سود سهام عدالت چقدر است وکی واریز میشود


در بسیاری از منابع خبری مطرح شده است که واریز سود سهام عدالت تا پایان اردیبهشت ماه امسال ادامه دارد. همچنین، در پاسخ به این سوال هم حسن فرج‌زاده، عضو هیات رئیسه سازمان بورس بیانیه‌ای مطرح کرد.

بعد از اصلاح آیین‌نامه اجرای سهام عدالت، مجامع عمومی شرکت‌های استانی سهام عدالت برگزار می‌شود. بعد از آن شورای عالی بورس تصمیم می‌گیرد که زمان معاملاتی شدن سهام عدالت چه زمانی باشد.

پایگاه خبری مثلث

در پی این بیانیه، رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی هم این را مطرح کرد:

موضوع ثبت‌نام از مشمولان جدید توسط کمیسیون اقتصادی مجلس در حال پیگیری می‌باشد و باید منتظر ماند و دید خروجی تصمیمات نمایندگان در این کمیسیون چیست. سپس، تحت چه شرایطی و در چه زمانی ثبت‌نام از مشمولان جدید و جاماندگان سهام عدالت صورت خواهد گرفت. در صورتی که کار ثبت‌نام از سهامداران عدالت به نتیجه برسد و آغاز شود؛ بی‌شک، اعضای جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی که سهام عدالت ندارند، باید در اولویت دریافت این سهام قرار بگیرند.

پایگاه خبری مثلث

معاون فناوری شرکت سپرده گذاری مرکزی در تاریخ 1401/02/031 درباره واریز سود سهام عدالت متوفیان بیانیه‌ای اعلام کرد:

شماره حساب‌های متولیان بلافاصله بعد از فوت در سیستم بانکی بسته می‌شود و قابلیت واریز ندارند. بنابراین، این دسته از افراد سودشان پیش ما محفوظ است.

تصویر زندگی

او در ادامه تصریح کرد:

طبق مذاکراتی که با قوه قضائیه و سایر نهادها ذیربط انجام شده تا پایان شهریور، سامانه تقسیم ارث متوفیان راه اندازی می‌شود و بعد از آنکه ارث متوفیان و سهام عدالتشان بین وراث تقسیم شد؛ سود هم به حساب وراث واریز خواهد شد.

تصویر زندگی

سوالات متداول واریز سهام عدالت از امشب 1401


سود سهام عدالت برای هر نفر چقدر است ؟

مبلغ مسود سهام عدالت برای هر نفر در تاریخ 31 اردیبهشت 1401به ترتیب 575 هزار تومان، 1 میلیون تومان و 80 تومان در سال 1399 است.

واریز سهام عدالت از امشب 1401 در 1 خرداد چقدر است ؟

در پاسخ به سود سهام عدالت خرداد چقدر است باید به حجم پایان معاملات این روز در بازار سهام نگاه کنیم. گفتنی است که ارزش سبد 532 هزار تومانی سهام عدالت به ترتیب زیر است:
۱۴ میلیون و ۸۰۲ هزار تومان
۲۷ میلیون و ۸۸۲ هزار تومان
۱۳ میلیون و ۷۲۱ هزار تومان

امسال سود سهام عدالت چقدر است ؟

مبلغ سود سهام عدالت 1401 را در این مقاله بخوانید. هم‌اکنون این مقاله بروز می‌باشد.

واريز سود سهام عدالت چقدر است ؟

مبلغ واریز سود سهام عدالت در پایان معاملات بازار سهام مشخص می‌شود. هم‌اکنون، مبلغ این سهام را در این مقاله مطالعه کنید!

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

7 پاسخ

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *