کسانی که سهام عدالت ندارند کی ثبت نام کنند

کسانی که سهام عدالت ندارند کی ثبت نام کنند

پاسخ به سوال “من سهام عدالت ندارم باید چیکار کنم” و “کسانی که سهام عدالت ندارند کی ثبت نام کنند” باید به تعداد مشمولان این سهام پی ببریم. خوب است بدانید که حدود 20 میلیون نفر از مشمولان در میان جاماندگان سهام عدالت قرار دارند. از طرفی، ثبت‌نام مشمولان جامانده از سهام با اظهارات متناقضی همراه است. پورابراهیمی (رییس کمیسیون اقتصادی مجلس) در 21 فروردین 1400، از آغاز واگذاری سهام عدالت به جاماندگان در سال جاری خبر داد. برای دریافت جزئیات و اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام سهام عدالت با این خبر همراه ما باشید.

کسانی که سهام عدالت ندارند، در روزهای پایانی تیر 1401 می‌توانستند ثبت نام خود را انجام بدهند.

کسانی که سهام عدالت ندارند کی میتوانند ثبت نام کنند


براساس بیانیه حسین قربانزاده (رییس سازمان خصوصی‌سازی)، هنوز اطلاعیه‌ای در مورد ثبت‌نام جاماندگان سهام عدالت قطعی نشده و هر فردی که تاریخی برای ثبت‌نام سهام عدالت اعلام کرده، باید پاسخگوی این موضوع باشد. اما در این ادامه، تعامل‌هایی بین سازمان خصوصی‌سازی و وزارت رفاه وجود دارد. در طی برگزاری این جلسات تصمیم داریم تا در مورد ثبت نام سهام عدالت به جمع‌بندی برسیم و این موضوع را به طور رسمی به مردم اعلام کنیم. اما شخص بنده از موضوع ثبت‌نام جاماندگان سهام در خردادماه اطلاعی ندارم.

از سوی دیگر، طبق آخرین گفته پورابراهیمی (رییس کمیسیون اقتصادی مجلس)، امسال با هماهنگی دولت می‌توان کار واگذاری سهام عدالت را به 50 درصد از جمعیت 18 تا 20 میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت را انجام داد.

حتما بخوانید: ارزش سهام عدالت من با کد کلی

این در حالی است که غلامرضا مرحبا (کمیسیون اقتصادی مجلس)، تعداد جاماندگان را 5 میلیون نفر اعلام کرد. وی در ادامه گفت: 5 میلیون نفر در اولویت دریافت و ثبت نام سهام عدالت هستند. امسال قرار است به آن دسته از افرادی که در اولویت قرار دارند، سهام عدالت تعلق می‌گیرد و ثبت‌نام این افراد می‌بایست تا پایان سال جاری انجام شود.

در مرحله اول پوشش جاماندگان سهام عدالت، اولویت با افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و رزمندگان است. فرآیند از این قرار است که دولت باید در فاز اول تا پایان سال، این دسته افراد را صاحب سهام کند. رییس سازمان خصوصی‌سازی درمورد تعداد جاماندگان نیز بیان کرد: هنوز هیچ عدد و رقمی درباره این موضوع مشخص نیست.

حتما بخوانید: فراخوان جاماندگان سهام عدالت

سوالات متداول ایا کسانی که سهام عدالت ندارند میتوانند ثبت نام کنند


زمان شروع ثبت نام سهام عدالت 1401 در چه تاریخی است؟

جاماندگان سهام عدالت در خردادماه می‌توانند اقدام به ثیت نام در سهام عدالت نمایند.

چه گروهی از افراد می‌توانند برای دریافت سهام عدالت ثبت نام کنند؟

افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و رزمندگان برای دریافت سهام عدالت در اولویت ثبت نام هستند.

منبع : فراشناسا

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

44 پاسخ

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *