زمان دقیق واریز سود سهام عدالت مرحله سوم ۱۴۰۰

زمان دقیق واریز سود سهام عدالت مرحله سوم ۱۴۰۰

حسین قربانزاده رئیس کل سازمان خصوصی سازی به طور رسمی اعلام کرد که مبلغ و ارقام سود سال 99 تا کنون مشخص شده است. گفتنی است که این ارقام براساس محاسبات پیشبینی و اعلام شده اند. به صورتی که مبلغی حدود ۶۰۰ هزار تومان به حساب هر سهام‌دار تا پایان سال واریز می‌شود. در ادامه همراه ما باشید تا زمان دقیق واریز سود سهام عدالت مرحله سوم ۱۴۰۰ را بررسی کنیم.

مرحله سوم سود سهام عدالت کی واریز میشود۱۴۰۰


مرحله سوم سود سهام عدالت 1400 از هفته سوم اسفندماه به شیوه مستقیم و غیر مستقیم برای افراد واریز می‌شود.

دارندگان سهام عدالت امسال چقدر سود دریافت می‌کنند؟


جدیدترین خبر درباره سود سهام عدالت در سال 1400 بدین شرح است: رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سود سهام عدالت سال ۹۹ تا پایان سال جاری به حساب سهامداران پرداخت می‌شود و رقم محاسبه شده برای هر نفر حدود ۶۰۰ هزار تومان است.

زمان دقیق واریز سود سهام عدالت مرحله دوم ۱۴۰۰ از تاریخ 21 اسفندماه بود.

جهت اطلاع از ارزش روز سهام عدالت روی لینک زیر کلیک کنید :

سود سهام عدالت برای چه کسانی واریز می‌شود؟


به منظور اطلاع از اینکه سود سهام عدالت برای چه کسانی واریز می‌شود، باید به آخرین اخبار واریز سود در سال 1400 توجه کنید. این خبر جدید از سوی مشاور اجرایی سهام عدالت اعلام شد. شرایط واریز سود سهام عدالت در این خبر به طور کامل آمده است:

مرحله دوم سود سهام عدالت در صورتی به حساب سهامداران غیر مستقیم واریز خواهد شد که در تاریخ ۹۹/۱۲/۲۳ سهام خود را حفظ کرده باشند. همچنین، سهامداران غیر مستقیم در صورتی مشمول سود خواهند شد که تا تاریخ برگزاری مجامع شرکت ها حضور داشته اند.

اگر احراز هویت غیر حضوری سجام را انجام ندادید، کلیک کنید!

در ادامه، پوررضایی (مشاور اجرایی سهام عدالت) بیان کرد: با توجه به آنکه تعداد متوفیان طی ۱۵ سال گذشته به حدود ۳ میلیون نفر افزایش پیدا کرده وراث آنان بهتر است مراحل اداری مربوطه از جمله انحصار وراثت و سایر مراحل اداری را انجام داده تا پس از راه اندازی سامانه بصورت الکترونیکی مراحل انتقال را با سرعت بیشتری ادامه یابد.

سود سال 98 به طور کامل پرداخت شد؟


لازم به ذکر است که سود سهام عدالت سال 98 تا یکسال پس از اتمام سال مالی برای دارندگان سهام واریز می‌شود. بر همین اساس، سود سهام عدالت سال 98 در اسفند 99 تنها برای 50 درصد از دارندگان واریز شد.

منبع : فراشناسا

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

12 پاسخ

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *