جاماندگان سهام عدالت

فراخوان واگذاری سهام عدالت به جاماندگان از خرداد 1401

اگر در لیست افراد جامانده از سهام عدالت هستید، نگران نباشید! در تاریخ 1401/01/21 اعلام شد که واگذاری سهام عدالت برای جاماندگان در خرداد ماه صورت می‌گیرد. در رابطه با جاماندگان سهام عدالت خبر امروز باید بگوییم که واریز سود جاماندگان سهام از تاریخ 31 اردیبهشت 1401 آغاز شده است! برای اطلاع از جزئیات دقیق این اعلامیه در ادامه همراه ما باشید.

جهت اطلاع از ارزش روز سهام عدالت روی لینک زیر کلیک کنید :

خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت (جاماندگان سهام عدالت خبر امروز)


رییس کمیسیون اقتصادی مجلس (آقای محمدرضا پورابراهیمی) بیان کرد که مشمولان سهام عدالت که سود خود را در سال گذشته دریافت نکرده اند، در خردادماه سال جاری دریافت می‌کنند. تعداد افرادی که در سال گذشته نتوانستند سود سهام خود را دریافت کنند، 20 میلیون نفر برآورد شده است. با توجه به همین موضوع، در کمیسیون تصمیم گرفته شد که کسانی که مشمول دریافت باشند، می‌توانند سهام عدالت دریافت کنند.

بیشتر بخوانید: ارزش سهام عدالت من با کد ملی

همچنین، آقای محمدرضا پورابراهیمی افزود: بنده به رئیس جمهور نامه دادم و توافقات اولیه انجام شده است. سپس، در بودجه امسال تصویب شد و دولت کلیات را پذیرفته است. هم اکنون، دولت باید آئین نامه اجرایی بنویسد و سامانه ثبت نامی ایجاد شود. در این سامانه، همه اقشار واجد شرایط می‌توانند ثبت نام نمایند و فکر می‌کنم تا اردیبهشت ماه می‌توانیم بانک اطلاعاتی موردنیاز را کامل کنیم. پس حتماً بخش عمده‌ای امسال واگذاری انجام می‌شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه برآورد این است حدود 20 میلیون نفر در کشور سهام عدالت ندارند، عنوان کرد: با تلاش‌های کمیسیون‌ اقتصادی، کسانی که مشمول باشند؛ در سال جاری سهام عدالت دریافت می‌کنند.

اصلاح اطلاعات جاماندگان سهام عدالت (جاماندگان سهام عدالت چه کنند)


آخرین مهلت ثبت نام جاماندگان سهام عدالت تا 30 اردیبهشت ماه بود. زیرا از روز شنبه (31 اردیبهشت 1401)، سود سال 99 و 98 برای دارنگان سهام واریز می‌شود. اگر تا اکنون، واریز سود سهام عدالت برای شما صورت نگرفته، به احتمال زیادی یکی از موارد زیر را باید ویرایش کنید:

  • شماره شبای معتبر
  • ارائه حساب بانکی غیرمسدود

جهت اصلاح اطلاعات جاماندگان سهام باید به سامانه سجام مراجعه کنید. از آنجایی که در سایت سجام با نشانی www.sejam.ir ثبت نام کرده اید، ویرایش شماره شبا و ارائه حساب بانکی صحیح و غیر مسدود، فرآیند ساده‎‌ای دارد. اگر با نحوه ویرایش اطلاعات در سجام آشنا نیستید؛ از طریق لینک زیر می‌توانید این آموزش را دریافت کنید:

حتما بخوانید: ویرایش اطلاعات سجام

دلیل اصلی اصلاح اطلاعات جاماندگان سهام به بیانیه‌ای مربوط می‌شود که طی چند روز گذشته، مدیر فناوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی به نخستین زمان واریز سود سهام جاماندگان سال ۹۹ اشاره نمود و گفت:

مشمولان این سهام تا ۳۰ اردیبهشت ماه می‌توانند مشخصات خود را در سایت ارسال کنند و سود سهام آنها در ۳۱ اردیبهشت ماه 1واریز خواهد شد.

«محمود حسنلو»، مدیر فناوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی

در ادامه بخوانید: ثبت نام جاماندگان سهام عدالت با گوشی

سوالات متداول اخبار جاماندگان سهام


اصلاح اطلاعات جاماندگان سهام عدالت تا چه زمانی است؟

افراد مشمول دریافت سهام بعد از تاریخ 21 اسفند 1400 می‌توانستند اطلاعات خود را تا تاریخ 30 اردیبهشت 1401 (جمعه) اطلاح نمایند.

پرداخت سود سهام عدالت جاماندگان از چه تاریخی شروع می‌شود؟

از شنبه 31 اردیبهشت 1401، پرداخت سود سهام جاماندگان آغاز شده است.

منبع : فراشناسا

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

2 پاسخ

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *