ثبت نام جاماندگان سهام عدالت

نحوه ثبت نام جاماندگان سهام عدالت با کد ملی و گوشی

درخواست‌های متعددی برای ثبت نام جاماندگان سهام عدالت از سوی مشمولین وجود دارد. از سوی دیگر، فراخوان واگذاری سهام به جاماندگان که در تیر ماه انجام خواهد شد؛ دغدغه‌ی افراد مشمول را بیشتر کرده است. آنچه را که برای ثبت نام جاماندگان سهام عدالت با کد ملی نیاز دارید بدانید، در این مطلب بخوانید.

محمود حسنلو بیان کرد: سود سهام عدالت برای سهامدارانی که قبلاً دریافت نکرده و شماره حساب جدیدی را در سجام اعلام کرده‌اند، از روز شنبه خردادماه 1401 واریز می‌شود.

شرایط ثبت نام سهام عدالت با کد ملی چیست؟


فراخوان واگذاری سهام عدالت 1401 در دستور کار دولت است و فراخوان آن در تیرماه امسال منتشر می‌شود.

پیش از اینکه نسبت به ثبت نام سهام عدالت جاماندگان بپردازید، لازم است با شرایط افرادی که می‌توانند مراحل ثبت نام را انجام بدهند؛ آشنایی داشته باشید. (اگر شما در یکی از دسته‌های زیر بودید؛ فرآیند ثبت نام جاماندگان سهام عدالت با گوشی را می‌توانید انجام بدهید.)

1 اگر اقدام به ثبت نام در دوره اول سهام عدالت کردید؛ اما به دلایلی اعم از خرابی زیر ساخت‌های سیستمی، موفق به انجام این کار و دریافت سهام عدالت نشدید.

2 در صورتی که بعد از اجرایی شدن طرح ثبت نام سهام عدالت، عضو کمیته مستضعفان و یا سایر سازمان‌های حمایتی شدید. (یا قبل از این دوران، عضو خانواده نبودید و بعدا وارد آن شدید.)

3 اگر شرایط 6 دهک اول و ضعیف جامعه را دارید و دولت موظف به حمایت از شما است.

4 در صورتی که قصد دریافت سهام عدالت برای کودکان را دارید، می توانید به سایت ثبت نام سهام عدالت وارد شوید و در ادامه همراه ما باشید.

حتما بخوانید: زمان دقیق واریز سود سهام عدالت مرحله دوم 1401

جاماندگان سهام عدالت به کجا مراجعه کنند؟


جامانده های سهام عدالت کی ثبت نام میکنند؟ با مطرح شدن بحث ارائه مجدد سهام عدالت به جاماندگان، اطلاعات دیگری برای این موضوع ارائه نشده است. بنابراین، این موضوع هنوز روشن نیست که دقیقا چه زمانی می‌توانید نسبت به ثبت نام جاماندگان سهام عدالت 1401 بپردازید.

برای ثبت نام سهام عدالت به هیچ گونه پرداختی نیازی ندارید.

تنها با در دسترس داشتن مدارک لازم برای ثبت نام سهام عدالت جاماندگان می‌توانید نسبت به این کار اقدام کنید.

جاماندگان سهام عدالت چه کنند؟


یکی از سوالات مهم در حوزه ثبت نام سهام برای جامانده ها این است که اکنون چه کاری می‌توانند انجام بدهند. با توجه به این موضوع که هنوز اطلاعیه‌ای مبتنی بر نحوه ثبت جاماندگان اعلام نشده، تنها کاری که می‌توانید انجام دهید؛ این است که منتظر باشید!

سامانه جاماندگان سهام عدالت ۱۴۰۱ با کد ملی و با گوشی چیست؟


برای پاسخ به این سوال که “جاماندگان سهام عدالت چگونه ثبت نام کنند” باید سامانه مربوط به آن را بشناسید. شرکت سپرده گذاری مرکزی برای ساده‌تر کردن روند ثبت سهام عدالت، خدمات خود را به صورت غیر حضوری ارائه می‌کند.

ثبت نام جا مانده های سهام عدالت در سایت samanese.ir سهام عدالت انجام می‌شود. (اگر آدرس سامانه و سایت جامانده های سهام از سوی نهاد رسمی اعلام شود، در اینجا ذکر می‌کنیم.)

همچنین، شما برای مشاهده ارزش سهام عدالت من می‌توانید به سایت samanese.ir مراجعه کنید.

اگر قصد مشاهده صورتحساب سهام عدالت را دارید، می‌توانید به سایت panel.sahamedalat.ir مراجعه کنید.

سوالات متداول ثبت نام جامانده های سهام عدالت کد ملی امروز


جامانده های سهام عدالت کی ثبت نام میکنند؟

هنوز اطلاعیه‌ی رسمی برای زمان ثبت نام جامانده های سهام عدالت اعلام نشده است. به محض اعلام رسمی از نهادهای دولتی، این موضوع را بررسی می‌کنیم.

نحوه ثبت نام جامانده های سهام عدالت چگونه است؟

افرادی که در یکی از دسته‌های جامانده های سهام عدالت قرار دارند، ثبت نام خود را می‌توانند در سایت samanese.ir انجام دهند.

جاماندگان سهام عدالت چه کنند؟

برای اینکه ثبت نام سهام برای جاماندگان را شروع کنید، باید منتظر اعلامیه‌ی رسمی از دولت باشید تا بعدا به سامانه جامانده ها مراجعه کنید.

منبع : فراشناسا

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

18 پاسخ

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *