ارزش سهام عدالت من با کد ملی

استعلام سهام با کد ملی در sahamedalat.ir و ارزش آن

ارزش سهام عدالت من چقدر است با کد ملی از زمانی که سامانه سهام عدالت با کد ملی بر روی کار آمد، جزو سوالات متداول مردم بود. بعد از طرح آزادسازی سهام عدالت، افراد زیادی از خدمات احراز هویت غیر حضوری فراشناسا (احراز هویت سهام عدالت با کد ملی) استفاده کردند و با دریافت کد بورسی توانستند تا به بررسی و ورود به سامانه سهام عدالت با کد ملی خود بپردازند. اکنون، سوال این است که بدون کد بورسی و تنها با داشتن کد ملی می‌توانیم ارزش سهام عدالت من با کد ملی را مشاهده کنید یا خیر. در ادامه همراه ما باشید تا نحوه استعلام و پیگیری سهام عدالت با کد ملی را با 3 روش توضیح بدهیم.

شما با استفاده از اپلیکیشن سهام عدالت و یا سامانه سهام عدالت با کد ملی sahamedalat.ir استعلام می‌توانید ارزش روز سهام خود را مشاهده کنید.

جدیدترین اطلاعیه ارزش سهام عدالت من با کد ملی


در این بخش می‌خواهیم جدیدترین اطلاعات درباره پیگیری سهام عدالت با کد ملی را بررسی کنیم.

در پایان روز 20 اردیبهشت 1401، اعلام شد که ” ارزش سهام عدالت من با کد ملی” در حدود 0.2 کاهش یافت. به طور کلی، ارزش 60 درصد قابل فروش سبد 532 هزار تومانی سهام عدالت به 8 میلیون و 678 هزار تومان رسیده است.

جهت اطلاع از ارزش روز سهام عدالت روی لینک زیر کلیک کنید :

در 18 اردیبهشت 1401، اطلاعیه‌ای درباره افزایش ارزش واقعی سهام عدالت منتشر شد. از دلایل صعودی بودن ارزش واقعی سهام عدالت می‌توانیم به افزایش صعودی بازار اشاره کنیم. اگر شما جزو افرادی هستید که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کردید، با مراجعه به سامانه www.samanese.ir می‌توانید جزئیات دارایی خود را مشاهده کنید. از آنجایی که این ارزش یکسان نیست، نوسانات افزایشی یا کاهشی بازار را در ارزش سهام عدالت خود مشاهده می‌کنید.

افرادی که مشاهده وضعیت دارایی سهام با کد ملی را در فروردین انجام داده اند، ارزش سهام خود را 12 میلیون و 275 هزار تومان مشاهده کرده اند. طبق جدیدترین آمارهایی که ارائه شده، ارزش سهام با کد ملی به 12 میلیون و 763 هزار تومان رسید. پس بنابراین، افرادی که در سال 99 اقدام به فروش سهام خود نکردند و آن را در اختیار دارند، سود سالیانه خوبی کسب کردند که این سود در سال ۱۴۰۱ بیشتر خواهد شد.

پیگیری و مشاهده سهام عدالت با کد ملی (بررسی ابلاغیه رهبری سهام عدالت)


برای پاسخ به سوال “ارزش سهام عدالت من چقدر است” باید با نحوه پیگیری آن آشنایی داشته باشید. در این بخش می‌خواهیم مشاهده وضعیت دارایی سهام با کد ملی را در سامانه الکترونیکی سهام عدالت با 3 روش انجام بدهیم. پیش از هر چیزی نیاز است تا نقل قول زیر را که در رابطه با پیگیری سهام عدالت با کد ملی است، بدانید:

همچنان، امکان فروش سهام عدالت وجود ندارد و تنها می‌توانید پیگیری سهام عدالت با کد ملی را انجام بدهید. (طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ابلاغیه سهام عدالت، اصل بر این است تا مردم از سهام عدالت خود به‌عنوان دارایی آینده‌دار نگه‌داری کنند.)

بررسی سامانه استعلام سهام عدالت با کد ملی (استعلام تعداد سهام با کد ملی)


یکی از درخواست‌های رایج پیش از بررسی ارزش سهام عدالت من با کد ملی این است که نحوه استعلام سهام با کد ملی چگونه است و باید از چه طریقی اقدام کنم؟! اکنون، به این سوال شما پاسخ می‌دهیم و خواهیم گفت که با داشتن کد ملی، چگونه می‌توانید از وضعیت سبد سهام خود مطلع شوید. با ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه می‌توانید پیگیری وضعیت سبد سهام خود را انجام بدهید. با ورود به این سامانه می‌توانید از خدمات زیر بهره‌مند شوید:

 • اخذ گواهی سپرده دارایی
 • مشاهده پروفایل اطلاعات سجام افراد
 • مشاهده وضعیت سبد دارایی (نام و نماد دارایی یا سهام، تعداد سهام، قیمت و ارزش سهام، درصد هر دارایی از سبد و همینطور کارگزار ناظر مربوط به آن)
 • اخذ گردش معاملات
 • مشاهده نمای بازارها
 • دریافت اطلاعیه‌های صادر شده از سوی ناشران اوراق بهادار
 • مشاهده علت ممنوع المعامله شدن نماد یا کد بورسی
 • شرکت کردن در مجامع شرکت ‌های ناشر سبد دارایی به صورت غیرحضوری و امکان رأی دادن در این مجمع‌ها
 • دسترسی مستقیم به سامانه سجام برای به روز رسانی اطلاعات و ویرایش اطلاعات هویتی سجام
 • ارائه آخرین اخبار از پایگاه خبری بازار سرمایه

همانطور که خواندید، استعلام تعداد سهام با کد ملی یکی از خدماتی می‌باشد که با ورود به سامانه یکپارچه ذینفعان می‌توانید انجام بدهید. اگر شما ثبت نام و احراز هویت سجام را انجام داده باشید، می‌توانید فرآیند استعلام تعداد سهام عدالت با کد ملی را انجام بدهید.

نکات پیگیری تعداد سهام با کد ملی در سامانه ذینفعان بازار سرمایه


جهت پیگیری تعداد سهام عدالت دولتی می‌توانید از طریق سامانه ذینفعان اقدام کنید. با ورود به پروفایل خود می‌توانید از خدمات متعددی نظیر پیگیری و استعلام وضعیت سهام عدالت را انجام بدهید. برای دسترسی به این خدمات به موارد زیر توجه کنید:

 1. جهت پیگیری تعداد سهام و استعلام سهام دولتی با کد ملی، ابتدا باید وارد سامانه ذینفعان شوید.
 2. به هنگام وارد کردن رمز عبور و کد امنیتی، کیبورد خود را به زبان انگلیسی تغییر بدهید.
 3. برای ورود به سامانه ذینفعان باید ثبت نام سامانه سجام و احراز هویت خود را انجام داده باشید.
 4. به منظور ورود به سامانه ذینفعان می‌توانید به آدرس https://ddn.csdiran.ir/login مراجعه کرده و یا اپلیکیشن این درگاه را بر روی موبایل خود ثبت نمایید.
 5. کد ملی شما جزو نخستین اطلاعاتی است که برای ورود به سامانه ذینفعان باید وارد کنید. کد و شناسه ملی شما هم به‌عنوان سهامدار سجامی شده است.
 6. توصیه می‌کنیم تا همان شماره تماسی را که قبلا در سامانه سجام ثبت نام کردید، در بدو ورود به این سامانه به یاد داشته باشید. چرا که کد تایید هویتی شما به این شماره ارسال می‌شود.
 7. پس از وارد کردن کد ملی و کد تایید هویت به رمز عبور نیاز دارید. این رمز عبور برای فعالسازی سرویس احراز هویت یکپارچه است. از آنجایی که این رمز عبور ثابت است، برای دفعات بعدی ورود به سامانه ذینفعان به این کد نیاز دارید.

1- مراحل استعلام سهام با کد ملی (مشاهده وضعیت دارایی سهام با کد ملی)

در این بخش می‌خواهیم استعلام سهام با کد ملی را برای بررسی تعداد آن انجام بدهیم. شما با ورود به سامانه سهام عدالت با کد ملی و یا اپلیکیشن آن‌ می‌توانید مراحل زیر را انجام بدهید:

ورود به سایت استعلام سهام با کد ملی
ورود به سایت استعلام سهام با کد ملی

کد ملی خود را وارد کنید. سپس، کد امنیتی را در فیلد مربوطه وارد کنید و گزینه ورود را انتخاب نمایید.

استعلام سهام با کد ملی
استعلام سهام با کد ملی

کد تاییدی را که قرار است در این مرحله دریافت کنید، به همان شماره موبایلی ارسال می‌شود که قبلا در سامانه سجام ثبت کردید. پس از وارد کردن کد تایید، گزینه ورود را انتخاب نمایید.

استعلام سهام با کد ملی
استعلام سهام با کد ملی

رمز عبوری را که قبلا در حین ثبت نام در سایت مشخص کردید، وارد کنید. اگر رمز عبور 8 کاراکتری خود را فراموش کردید، گزینه “رمز خود را فراموش‌کرده اید؟” را انتخاب کنید. پس از انتخاب، کد ملی و کد تایید را وارد کنید تا به صفحه تغییر رمز عبور دسترسی داشته باشید.

استعلام سهام با کد ملی
استعلام سهام با کد ملی

اکنون به صفحه پروفایل خود می‌توانید دسترسی داشته باشید و به اطلاعات، گزارش‌ها و خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید. گفتنی است که مشاهده وضعیت دارایی سهام با کد ملی را در بخش سبد دارایی می‌توانید ببینید. بررسی نام سهام، ارزش و تعداد آن را در صفحه پروفایل خود مشاهده کنید.

مشاهده وضعیت دارایی سهام با کد ملی
مشاهده وضعیت دارایی سهام با کد ملی

2- مشاهده سهام عدالت با کد ملی در http://sahamedalat.ir


مشاهده دارایی سهام عدالت با کد ملی را در سایت sahamedalat.ir می‌توانید انجام بدهید. با ورود به صفحه کاربری خود در این سایت می‌توانید از ارزش سهام عدالت من با کد ملی مطلع شوید. اگر با مراحل ورود به سامانه سهام عدالت با کد ملی آشنا نیستید، بهتر است مراحل زیر را برای استعلام سهام کد ملی طی کنید.

مرحله اول، ورود به سایت sahamedalat.ir استعلام سهام عدالت با کد ملی

ابتدا باید آدرس اینترنتی https://sahamedalat.ir/ را در مرورگر لپتاپ خود باز کنید تا ورود به سامانه سهام عدالت با کد ملی را انجام بدهید. اکنون بر روی مکان مشخص شده کلیک کنید.

پیگیری سهام عدالت با کد ملی

مرحله دوم، مطالعه قوانین ورود به حساب کاربری در سامانه سهام عدالت با کد ملی

اگر قوانین سامانه سهام عدالت با کد ملی را به طور کامل خواندید، گزینه “متوجه شدم” را انتخاب کنید تا بتوانید به مراحل بعدی وارد شوید.

پیگیری سهام عدالت با کد ملی

مرحله سوم، درج شماره ملی برای مشاهده وضعیت دارایی سهام با کد ملی

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، ارزش سهام عدالت من با کد ملی را می‌توانید ببینید. پس شماره ملی خود را با دقت در این بخش بنویسید.

پیگیری سهام عدالت با کد ملی

تذکر: در صورتی که پیامی مانند برای شما ظاهر شد، باید به سامانه سهام عدالت با کد ملی مراجعه کنید. سپس، در این سامانه نسبت به ویرایش شماره موبایل خود اقدام می‌کنید.

پیگیری سهام عدالت با کد ملی

مرحله چهارم، وارد کردن اعداد و حروف امنیتی در سایت استعلام سهام با کد ملی

جهت جلوگیری از ورود ربات‌ها در سایت استعلام سهام عدالت با کد ملی باید اعداد و حروف امنیتی را که برای شما نمایش داده می‌شود، درج کنید. با فشار دادن کد تایید، یک کد موقت برای شما صادر می‌‎شود تا در محل نمایش داده شده در مرحله بعد وارد کنید.

پیگیری سهام عدالت با کد ملی

مرحله پنجم، وارد کردن کد امنیتی موقت در سایت استعلام سهام عدالت با کد ملی

کد امنیتی موقت در زمان محدودی دارای اعتبار است. به همین خاطر، به محض دریافت کردن پیامک کد امنیتی باید آن را در بخش زیر درج کنید.

پیگیری سهام عدالت با کد ملی

مرحله ششم، مشاهده سهام عدالت با کد ملی

اگر کد فعالسازی موقت شما درست باشد، با صفحه زیر روبرو می‌شوید. ارزش روز، آخرین قیمت، استعلام سود و تعداد سهام با کد ملی برای شما مانند تصویر زیر نمایش داده می‌شود. در صورتی هم که می‌خواهید از صحت اطلاعات شخصی خود اطمینان کسب کنید، بر روی گزینه “پروفایل” در منوی سمت راست کلیک کنید.

 مشاهده ارزش سهام عدالت من با کد ملی

مرحله هفتم، مشاهده وضعیت دارایی سهام عدالت با کد ملی

اگر درخواستی مبتنی بر فروش سهام عدالت داشته باشید، در همین سامانه sahamedalat.ir استعلام سهام می‌توانید این درخواست‌ها را مشاهده کنید.

3- پیگیری و استعلام سهام عدالت با کد ملی هوشمند در اپلیکیشن


اگر استعلام سهام عدالت با کد ملی هوشمند در اپلیکیشن برای شما آسان‌تر می‌باشد، بهتر است از سایت sahamedalat.ir نسبت به دانلود این اپلیکیشن اقدام کنید.

پیگیری ارزش سهام عدالت من با کد ملی هوشمند

روش دیگر پیگیری سهام عدالت با کد ملی عبارت است از:

مرحله اول، ورود به اپلیکیشن سهام عدالت

برای ورود به اپلیکیشن سهام عدالت با صفحه‌ای مشابه با تصویر زیر روبرو می‌شوید. گزینه “موافقم” را کلیک کنید.

پیگیری ارزش سهام عدالت من با کد ملی هوشمند

مرحله دوم، وارد کردن کد ملی و کد امنیتی در اپلیکیشن استعلام سهام عدالت با کد ملی

ابتدا باید کد ملی و سپس، کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید تا پیامک کد یکبار مصرف به موبایل شما ارسال شود.

پیگیری ارزش سهام عدالت من با کد ملی هوشمند

مرحله سوم، وارد کردن کد یکبار مصرف

مدت اعتبار کد یکبار مصرف در اپلیکیشن استعلام سهام عدالت کمتر از 2 دقیقه است. بنابراین، شما هر چه زودتر باید نسبت به وارد کردن کد اعتباری خود اقدام کنید.

پیگیری ارزش سهام عدالت من با کد ملی هوشمند

تذکر: اگر کد ملی با شماره تلفن شما تطابق نداشته باشد، باید به سامانه خصوصی سازی مراجعه کنید. سپس، نسبت به ویرایش کردن شماره تلفن خود در samanese.ir استعلام اقدام کنید.

مرحله چهارم، مشاهده وضعیت دارایی سهام با کد ملی

نام دارایی، تعداد، آخرین قیمت روز گذشته، جمع ارزش ریالی سهام عدالت و درصد از کل دارایی جزو اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید در گزارش دارایی سهام عدالت ببینید. همچنین، از بخش منوی سمت راست نسبت به اطلاعات وارد شده خودتان در سامانه سهام عدالت، اطمینان کامل کسب کنید.

پیگیری ارزش سهام عدالت من با کد ملی هوشمند

سوالات متداول استعلام سهام با کد ملی


مشاهده سهام عدالت با کد ملی به چه صورت امکانپذیر است؟

نحوه مشاهده وضعیت دارایی سهام با کد ملی را می‌توانید در سایت https://ddn.csdiran.ir/login انجام بدهید. جزئیات دقیق آن را در این مقاله بخوانید.

ارزش سهام عدالت من فقط با شماره ملی هوشمند امکانپذیر است؟

استعلام تعداد و سود سهام عدالت فقط با کد ملی هوشمند برای هر فردی که ثبت نام کرده باشد، امکانپذیر است.

پیگیری سهام عدالت با کد ملی – استعلام با شماره ملی به چه روش ‌هایی ممکن است؟

شما با مراجعه به سایت سهام عدالت با کد ملی و یا استفاده از اپلیکیشن سهام عدالت می‌توانید ارزش روز سهام خود را مشاهده کنید.

پیگیری ارزش سهام عدالت برای چه افرادی ممکن است؟

افرادی می‌توانند استعلام ارزش سهام عدالت من با کد ملی را انجام بدهند که احراز هویت الکترونیکی را انجام داده و کد بورسی خود را دریافت کرده باشند.

سایت استعلام سهام عدالت با کد ملی چیست؟

https://ddn.csdiran.ir/login همان سایت استعلام سهام عدالت با کد ملی است که تعداد سهام را می‌توانید در حساب کاربری خود استعلام نمایید.

منبع : فراشناسا

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

21 پاسخ

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *