آخرین اخبار از واریز سود سهام عدالت 1400

آخرین اخبار از واریز سود سهام عدالت 1400 – خبر فوری سهام عدالت ۱۴۰۰

آخرین اخبار واریز سود سهام عدالت 1400 حکایت از نحوه واریز سود است. به گفته رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت، سود این سهام در یک اسفندماه برای دارندگان آن واریز خواهد شد. اگر تا کنون، سهام خود را نگه داشته‌اید، می‌توانید سود آن را به روش مستقیم و غیر مستقیم دریافت نمایید. در این مقاله قصد داریم تا جدیدترین اخبار واریز سود سهام عدالت در سال 1400 را بررسی کنیم. پس، بروزترین اخبار سهام عدالت را از این مقاله پیگیری کنید.

جهت اطلاع از ارزش روز سهام عدالت روی لینک زیر کلیک کنید :

خبر فوری سهام عدالت کی واریز میشود

بنا به جدیدترین خبر فوری که برای واریز شدن سهام عدالت منتشر شده، واریزی سهام عدالت در روز پایانی تیر ماه و 2 روز ابتدایی مرداد ماه انجام شده است. اگر جزو افرادی هستید که ثبت نام جاماندگان سهام عدالت را انجام دادید؛ به احتمال زیاد، سود سهام برای شما هم واریز شده است.

آخرین خبر واریز سود سهام عدالت 1400 – خبر مهم سهام عدالت


خبر فوری سهام عدالت کی واریز میشود : پرداخت سود به ۴۳ میلیون و ۶۶۵ هزار و ۳۳۱ نفر از مشمولان سهام عدالت از سوی مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام شد. همچنین، با توجه به این گفته «در مجموع بیش از ۲۵ هزار میلیارد تومان سود سهام عدالت روز شنبه به حساب مشمولان واریز می‌شود» که از سوی محمد باغستانی بیان شد، سود سهام عدالت سال 99 تا پایان سال به حساب مشمولان واریز خواهد شد.

همچنین، او بیان کرد که اگر فردی سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده باشد؛ برای پیگیری دلیل عدم واریز سود می‌تواند با مرکز ذی‌نفعان بازار سرمایه به شماره ۱۵۶۹ تماس بگیرد. توجه کنید، افرادی که وام اعتباری سهام عدالت را دریافت کرده‌؛ سود سهام عدالت مبتنی بر شماره شبایی که اعلام کرده‌اند، برای آن‌ها واریز می‌شود.

سود سهام سال 1400 برای هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم مشمولان سهام عدالت، به طور همزمان واریز می‌شود. محمد باغستانی در ادامه این اطلاعیه گفت که:

اگر فردی که سود سهام عدالت سال‌های گذشته را دریافت کرده است، اما امسال آن را دریافت نکند، قطعاً به دلیل اشکال در شماره شبای آن فرد است که باید نسبت به اصلاح شماره شبای بانکی خود اقدام و در سامانه سجام شماره شبای جدید را ثبت نماید تا در دوره بعدی، این سود را دریافت کند.

محمد باغستانی

در بخش زیر، شاهد اطلاعیه‌های رسمی اعلام شده برای خبر فوری سهام عدالت ۱۴۰۰ از سوی دکتر حسین قربانزاده هستید:

فرایند واریز سود سهام عدالت از اول اسفند ماه آغاز می شود و افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند بایستی تا تاریخ 1 اسفند ماه سال جاری سهامدار استانی باشند و سهام‌شان را نفروشند تا مشمول این سود شوند.

قربانزاده

او در ادامه بیان کرد: به افرادی که سهام 530 هزار تومانی دارند مبلغی حدود 600 هزار تومان و افرادی که سهام 1 میلیون تومانی دارند سود آنها دو برابر شده و مبلغی حدود 1 میلیون و 200 هزار تومان سود سهام عدالت به دارندگان این سهام تعلق خواهد گرفت که تا قبل از پایان سال پرداخت می‌شود.

اگر تا کنون، موفق به ثبت نام در سجام و احراز هویت الکترونیکی سجام نشده اید، هنوز هم می‌توانید اقدام کنید.

خبر فوری سود سهام عدالت به چه کسانی تعلق می گیرد


جدیدترین خبر فوری برای واریز سود سهام عدالت این است که تا پایان سال می‌توانید سود آن را دریافت کنید. سود سهام عدالت برای افرادی پرداخت می‌شود که در سجام ثبت نام کرده و دارنده سهام باشند. لازم به ذکر است، سودی که در اسفندماه پرداخت می‌شود، عملکرد سال 99 می‌باشد. افرادی که 30 درصد و یا بیشتر از آن را به فروش رسانده‌اند، میزان سودی که دریافت می‌کنند؛ به میزان فروش تا تاریخ مجمع شرکت‌ها بستگی دارد.

اگر می‌خواهید بدانید که سود نقدی سود سهام عدالت 1400 به چه کسانی تعلق می‌گیرد، باید بگوییم که سود نقدی برای افرادی است که در تاریخ مجمع سهامدار شرکت‌ها باشند. در حال حاضر، در تاریخ مجمع سهامدار شرکت‌ها مشخص نیست. در 1 اسفندماه امسال، مشخص می‌شود که این تاریخ برای سرمایه گذاری استانی چیست.

عسکر توکلی رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت به طور رسمی بیان کرد که افرادی تا یکم اسفندماه، این سهام را دارند؛ می‌توانند سود آن را دریافت نمایند. در صورتی که پیش از این تاریخ، سهام خود را بفروشند، نمی‌توانند از سود سهام عدالت بهره‌مند شوند.

خبر مهم سود سهام عدالت 98 کی واریز میشود


یکی از جدیدترین اخبار در مورد واریز سود سهام عدالت، تاریخ واریز سود این سهام از نوبت سال 98 است. افرادی که سود سهام عدالت 98 را دریافت نکرده‌اند، به احتمال زیاد در سامانه سجام ثبت نام نکرده بودند و یا شماره شبای معتبری نداشتند. برای اینکه سود سهام عدالت 98 را دریافت کنید، ابتدا در سایت سجام ثبت نام کنید. سپس، احراز هویت الکترونیکی را انجام بدهید. در نهایت، شماره شبای معتبر خود را در سایت sahamedalat.ir وارد کنید.

دقت داشته باشید که بعد از ثبت نام در سجام و احراز هویت در آن، واریز سود سهام عدالت 98 و 99 در سال 1400 برای شما انجام خواهد شد. زیرا، براساس گفته‌های مدیرعامل سمات و مصوبه اخیر شورای عالی بورس و اوراق بهادار، سود سهامداران سهام عدالت تا پایان اسفندماه امسال از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی به صورت منسجم پرداخت می‌شود.

منبع : فراشناسا

سوالات خود را در قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

8 پاسخ

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *